O nás, z Grill Pubu

Zdeněk SVOBODA
majitel a šéfkuchař

Když jsme s přítelkyní (dneska už manželka)v roce 2014 přebírali tento podnik, tenkrát v podobě hospody se štamgasty, pouze někde uvnitř sebe jsem doufal, že bychom se snad mohli dostat až tam, kde jsme teď. Tři roky každodenní tvrdé práce se vyplatili. Dnes už můžu říct, že jsem se přiblížil ke svému snu. Jsem šéfkuchařem ve svém pubu, který nabízí skvělé produkty, mám grill uvnitř restaurace na kterém připravuji grilované speciality, především různé druhy masa a burgery. Těší mě ráno vstávat a spěchat do kuchyně, abych mohl vařit pro své hosty. Baví mě neustále plánovat, vymýšlet a zkoušet něco nového. Proto u nás skoro nikdy neochutnáte to stejné. Každý týden obměnujeme nabídku dle sezónních a dostupných surovin a podle mých chutí a nálady. Naše plány jsou neustále zlepšovat podnik a pracovat na našem snu úspěšné restaurace. Také bych si přál více času pro cestování za hranice. Již jsem měl to štěstí a vycestoval a vždy jsem se vrátil plný skvělých pocitů a inspirace, kterou jsem dokázal skvěle využít v naší restauraci. Je to takový čerstvý závan do našeho jídelníčku.

Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu.
George Bernard Shaw

Hana Svobodová
manažerka a cukrářka

Proč si myslíme, že k nám lidé rádi chodí?
Protože se také nechtějí spokojit s jednotvárným jídelníčkem. Nás baví pro hosty neustále něco nového vymýšlet a je naopak nová jídla a chutě zkoušet. Je to každodenní dřina, práce kterou člověk nevidí, ale ta nejdůležitější. Vařit, péct, zkoušet, vymýšlet, všechno pak hodit na papír a připravit a každý týden stále znova. Ale nás to opravdu baví a naplňuje a naší největší odměnou jsou spokojení hosté.

Hlavním klíčem k našemu úspěchu byla vytrvalost, osobní přístup k hostům, čertvost a kvalita surovin, ale také podpora naší rodiny. Nazýváme se rodinným podnikem, protože u zrodu i po celou dobu stála naše rodina při nás. Mí rodiče se starají o květiny a dodávají čerstvou zeleninu z vlastní zahrady do naší kuchyně a stejně tak i Zdeňkova babička Jiřinka. Druhá babička Jana pomůže kdykoliv může. Bez jeho táty bychom nebyli schopni nikdy rekonstrukci restaurace zrealizovat, vše vedl a moc nám tím pomohl. Také jeho bratr Tomáš a sestřenice Týna a Ráďa jsou zapojeny do provozu. Proto rodinná restaurace. Zaměstnanci přichází a odchází, ale rodina zůstává.

Hlavní je, že všichni fungujeme jako tým, tým lidí, kde by se jeden neobešel bez druhého, pokud chceme aby vše šlapalo jak má. Takže velké díky patří všem, kteří se zapojují a jdou s námi a našemi vizemi stále kupředu.

Trochu moc čokolády je vždy tak akorát.
Hana