Potraviny až k vám domů - od BE CHEF, od nás

Vážení a milí zákazníci a přátelé, 

jak jste si mohli všimnou, připravujeme pro vás naše nové Bistro & Culinary shop BE CHEF Svoboda a to na místě bývalé večerky naproti vchodu do naší restaurace. 

Vniklé okolnosti posledních dnů v souvislosti s koronavirem, pro nás všechny připravili mnoho změn. Abychom tuto situaci ustáli, museli jsme reagovat a to tak, že jsme vám nabídli rozvoz obědů a večeří. 

Teď však měl nastat okamžik, kdy jsme měli otevírat právě našeho Be Chefa. Již jsme měli domluvené zaměstnance i dodavatelé. Z důvodu však již zmíněných okolností se naše otevření a připravení prostor zdrželo a tak jsme se rozhodli, že vám nabídneme mimořádně rozvoz i těchto produktů až k vám domů. 

Věříme, že byste tuto službu rozvážky kvalitních potravin od lokálních dodavatelů mohli ocenit, budou to potraviny, které můžete využít pro přípravu snídaní, svačinek či večeří jak pro vás tak i vaše děti. 

Tímto krokem chceme samozřejmě ulehčit vám od častých návštěv supermarketů, ale také zajistit práci našim lidem. Věříme, že by tato vzájemná podpora nám mohla všem zlepšit náladu.

Samozřejmě bude z počátku nabídka omezena oproti našemu plánovanému sortimentu a nabídce v našem bistru Be Chef, ale věříme, že tato nabídka uspokojí vaše momentální potřeby. 

Z počátku půjde i o zkušební provoz, věříme, že by vše mohlo fungovat, ale protože netušíme jak velký zájem bude z vaší strany, nejsme proto schopni slibovat žádné velké věci. 

Chceme dopředu upozornit, že nikoho k nákupu nenutíme a proto není potřeba nevhodných komentářů od lidí, kteří nemají zájem. Teď bychom všichni měli držet spolu a ne hledat chyby na druhých, každý dělá co umí. Všem, kteří využijí tuto naši službu se budeme snažit vyjít v rámci možností co nejvíce vstříc. 

Z počátku v základní nabídce pro vás chystáme – čerstvé pečivo, mléčné produkty z lokální farmy – mléko, máslo. sýry, jogurty, masné výrobky z kvalitní produkce – domácí uzené, klobásky, salám, čerstvou zeleninu a na základě domluvy s našimi dodavateli vždy zařadíme do nabídky něco mimořádného. A protože sami dobře víme, že člověk si po celém dnu rád oddychne u sklenky vína či kousku piva, budeme mít i toto v nabídce.

Přesnou nabídku a informace k objednávce naleznete na našem webu. 

S přáním pevného zdraví, tým Svoboda.