Změna otevírací doby

Důležitá zpráva!

Milí hosté a přátelé,

dnes pro vás máme důležité oznámení týkající se provozu naší restaurace!

Nejprve bychom chtěli vyjádřit velkou vděčnost všem vám, kteří jste nás po celá léta podporovali a někteří jste nás téměř denně navštěvovali. Vaše přízeň nás vždy poháněla kupředu.

Bohužel, v současné době čelíme několika výzvám, které nás přinutily přehodnotit náš provoz. Stále silněji pociťujeme nedostatek kvalifikovaného personálu, což ovlivňuje naši schopnost poskytovat vám, našim hostům, ten nejlepší možný servis. Současně se zvyšují náklady na suroviny a provoz, což nám komplikuje udržení stávajícího provozního modelu.

Proto jsme se rozhodli pro změnu. Naším cílem je nadále vám nabízet skvělé gastronomické zážitky v příjemném prostředí naší restaurace. 

Hlavní změnou bude tedy otevírací doba, která bude pouze OD ČTVRTKA DO NEDĚLE. 

Tímto krokem dáváme nám a našemu stávajícímu týmu více času na odpočinek a rodinu, abychom se mohli stále s nadšením a energií věnovat našemu řemeslu a vyhneme se tak provozu v těch dnech, kdy je návštěvnost nejmenší a tudíž je neekonomické provoz držet.  

Nadále se však budeme také věnovat našemu kulinářskému obchůdku @be chef svoboda, kde vám denně od pondělí do pátku budeme připravovat čerstvé chlebíčky, kynuté buchty, atd… a naši nabídku budeme obohacovat o další naše nové výrobky. 

Také zajišťuje catering na svatbách, firemkách a dalších akcích, které zajistíme buďto prostřednictvím @food trucku nebo jakýmkoliv jiným způsobem, jak jen budete potřebovat. #hostinabezlimitu 

Novinkou pro rok 2024 bude možnost využití zahrádky pro svatby či soukromé akce. 

Děkujeme vám za vaše pochopení. 

Sledujte naše sociální sítě a webové stránky, abyste zůstali informováni o všech novinkách a změnách.

Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na vás v novém provozu. Vaše spokojenost je pro nás stále na prvním místě.

S láskou,

Hanka a Zdeněk Svobodovi a celý náš GRILL PUB tým